شهر کوچک قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین

شهر کوچک: قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین پنهان کردن دانشنامه حقوقی حبس ازدواج

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اقتدار دفاعی کشور را بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای زیاد کردن می‌دهیم / وزیر دفاع

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با تمام وجود و بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای اقتدار دفاعی کشور را زیاد کردن می‌دهیم و مطمئن هستیم نمایندگان مجلس جهت زیاد کردن ت

اقتدار دفاعی کشور را بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای زیاد کردن می‌دهیم / وزیر دفاع

وزیر دفاع: اقتدار دفاعی کشور را بدون کوچک ترین وقفه ای زیاد کردن می دهیم

عبارات مهم : ایران

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با تمام وجود و بدون کوچک ترین وقفه ای اقتدار دفاعی کشور را زیاد کردن می دهیم و مطمئن هستیم نمایندگان مجلس جهت زیاد کردن توان دفاعی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ حاتمی در نشست با اعضای فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس و با حضور خانواده شهدای مدافع حرم سردار شهید همدانی و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهداء دفاع مقدس به خاص شهدای غواص اظهار داشت: ملت کشور عزیزمان ایران امروز عزت، سربلندی، شرف خود را مدیون شهدا، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان است.

وی با بیان اینکه امام راحل در دوران جنگ تحمیلی فرمودند “جنگ ملت کشور عزیزمان ایران را بیدار کرد”، افزود: شاید آن روزها بخش هایی از این بیان ارزشمند امام راحل را متوجه شدیم ولی امروز در موقعیتی هستیم که ابعاد بیشتری از این فرمایش حکیمانه جهت همگان نمایان شده است است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه جنگ موجب شد دشمنان، دوستان و موقعیت خود را بشناسیم، تصریح کرد: امروز با توجه به عمق دشمنی ها علیه ایران، به یک نگاه بلند راهبردی رسیده ایم که موجب دستیابی کشور عزیزمان ایران به توانایی های دفاع راهبردی شده است است.

وی با بیان اینکه بعد از جنگ تحمیلی همه در عنوان دفاع و امنیت پای کار ماندند، خاطرنشان کرد: امروز روش دشمن های تضعیف اقتدار ملی و توان دفاعی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هست، ولی با تمام وجود اجازه نخواهیم داد کسی به قدرت دفاعی کشورمان لطمه بزند و به شهدا عظیم الشان در محضر شما خانواده بزرگوار دو شهیدقول می دهیم این توان بازدارندگی و اقتدار دفاعی را حفظ و تقویت کنیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات کربلای ۴ اظهار داشت: در این عملیات غواصان عزیز کشورمان با دستان بسته به شهادت رسیدند و بررسی­های به عمل آمده مشخص کرد؛ آمریکایی ها در طول تاریخ ازجنایتکاری مانند صدام حمایت کردند و بعد از آن هم داعش را ایجاد و روی صحنه آوردند و این عنوان ماهیت این شیطان بزرگ را جهت جهانیان بیش ار پیش نمایان کرد.

حاتمی ضمن حمایت از پیگیری­های حقوقی خانواده­های معظم شهیدان عملیات کربلای ۴ علیه آمریکا، از تمامی مسئولان خواست کمک کنند تا خانواده­های شهدا به حقوق خودشان برسند.

وی با بیان اینکه خداوند را شاکریم که بیداری، هوشمندی و بصیرت انقلابی را نصیب ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی کرده هست، گفت: این بیداری در ۹ دی همه را به عرصه آورد و مردم بصیرت واقعی خود را به منصه ظهور رساندند.

حاتمی خطاب به اعضای فراکسیون د فاع و اقتدار ملی مجلس تاکید کرد: امروز در وزارت دفاع با تمام وجود آماده ایم بدون کوچک ترین وقفه ای اقتدار دفاعی کشور را زیاد کردن دهیم و مطمئن هستیم نمایندگان محترم مجلس جهت زیاد کردن توان دفاعی کشور حتما وزارت دفاع را حمایت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه روزی تمام همت و تلاشمان این بود که جلو ی دشمن متجاوز را سد کنیم، اضافه کرد: با اتکا به خون شهدا و توانایی دانشمندان کشورما ن قدرت راهبردی دفاعی کشور عزیزمان ایران به حدی رسیده که بازدا رندگی فعال ایجاد کرده ایم تا هر توطئه ای که علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بود همان جا در نطفه خفه شود.

حاتمی با بیان اینکه توطئه دشمن های علیه کشور عزیزمان ایران را در سوریه و عراق خنثی کردیم، گفت: می دانستیم اگر داعش در این کشورها به عنوان یک گروه تروریستی، تکفیری در عراق و سوریه بر سرکار بیا ید کشورمان با ترساندن بلندمدت مواجه می شود که بحمدالله از این توطئه هم با موفقیت عبور کردیم.

اسدالله عباسی عضور فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس نیز با حمایت همه جانبه اعضای فراکسیون و مجلس از برنامه های تقویت صنعت دفاعی گفت: اعضای فراکسیون دفاع مجلس جهت تقویت بنیه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

در این مراسم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از پدر و مادر گرامی شهید محسن حججی و همسر و فرزند سردار شهید همدانی تجلیل به عمل آورد.

اقتدار دفاعی کشور را بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای زیاد کردن می‌دهیم / وزیر دفاع

واژه های کلیدی: ایران | خانواده | خانواده | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog