شهر کوچک قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین

شهر کوچک: قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین پنهان کردن دانشنامه حقوقی حبس ازدواج

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هالیوود ستاره متهمان رسوایی اخلاقی را بعد نمی‌گیرد

ستارگان و چهره‌های مشهور هالیوود که این روزها با اتهام سوء‌رفتار جنسی روبه رو شده‌اند راجع به یک چیز می‌توانند مطمئن باشند؛ این که هالیوود قصد ندارد ستاره‌های آ

هالیوود ستاره متهمان رسوایی اخلاقی را بعد نمی‌گیرد

هالیوود ستاره متهمان رسوایی اخلاقی را بعد نمی گیرد

عبارات مهم : ستاره

ستارگان و اشخاص مشهور هالیوود که این روزها با اتهام سوء واکنش‌ها جنسی روبه رو شده است اند راجع به یک چیز می توانند مطمئن باشند؛ این که هالیوود قصد ندارد ستاره های آنها را بعد بگیرد.

به گزارش مهر، بنابر اعلام آسوشیتدپرس، انتشار اخبار رسوایی های اخلاقی که با واینستین شروع شد در ادامه به کوین اسپیسی و برت رتنر نیز گسترش یافت. این در حالی است که هر دوی این صورت ها دارای ستاره در بلوار مشاهیر هالیوود هستند.

هالیوود ستاره متهمان رسوایی اخلاقی را بعد نمی‌گیرد

با این حال هالیوود اعلام کرد قصد ندارد ستاره های آنها را بعد بگیرد.

لورن گابلر رییس اتاق بازرگانی هالیوود در این باره گفت: «پیاده روی مشاهیر هالیوود یک نشانه تاریخی ثبت شده است هست. هنگامی که یک ستاره به این پیاده رو اضافه می شود، بخشی از تاریخ این پیاده رو می شود به همین علت ما هرگز ستاره ای را از پیاده روی مشاهیر از بین بردن نمی کنیم.»

ستارگان و چهره‌های مشهور هالیوود که این روزها با اتهام سوء‌رفتار جنسی روبه رو شده‌اند راجع به یک چیز می‌توانند مطمئن باشند؛ این که هالیوود قصد ندارد ستاره‌های آ

رییس پیشین این بخش جانی گرنت فقید نیز سال ها پیش در وقت ریاستش گفته بود: «ستاره ها جهت دستاوردهای حرفه ای در دنیا سرگرمی و همکاری در این جمع به فردی اهدا می شوند. سیاست های صورت ها، فلسفه، واکنش‌ها آنها یا هر عنوان دیگری مانعی جهت نادیده گرفتن دستاوردهای آنها در این زمینه و از بین بردن ستاره آنها نخواهد بود.»

در پیاده روی بین بلوار هالیوود و خیابان وین در هالیوود، بیش از ۲۵۰۰ ستاره جهت بازیگران، کارگردانان، موسیقیدانان، تهیه کنندگان، گروه های تئاتری و شخصیت های تخیلی راه اندازی شده است هست. مدیریت این پیاده رو با اتاق بازرگانی هالیوود و نگهداری از آن بر عهده مجموعه ای به نام هالیوود هیستوریک تراست است.

واژه های کلیدی: ستاره | مشاهیر | هالیوود | هالیوود | پیاده رو | پیاده روی | پیاده روی | رسوایی اخلاقی | رسوایی های اخلاقی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog