شهر کوچک قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین

شهر کوچک: قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین پنهان کردن دانشنامه حقوقی حبس ازدواج

گت بلاگز بین‌الملل افزایش سیاستهای ریاضت اقتصادی در یونان

مردم یونان به علت کارها دولتشان، مجبورند با کارها ریاضتی بیشتری دست و پنجه نرم کنند.

افزایش سیاستهای ریاضت اقتصادی در یونان

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری تلویزیونی یورونیوز، مردم یونان با توجه به اینکه قرار است کشورشان از یک مرحله دیگر وام های بین المللی برخوردار شود مجبورند با کارها ریاضتی بیشتری دست و پنجه نرم کنند.
پارلمان یونان با اجرای یک مرحله دیگر از طرح های ریاضت اقتصادی در کشور موافقت کرده هست. یونان امیدوار است در ازای این کارها ریاضتی، حامیان مالی اش (صندوق بین المللی پول، بانک مرکزی اروپا و اتحادیه اروپا) با بخشودگی بخشی از بدهی هایش موافقت کنند و یک مرحله دیگر وام در اختیار این کشور قرار دهند.

عبارات مهم : اروپا
اما با اجرای این طرح های ریاضتی، فشار مهم بر روی مردم وارد خواهد شد چون بار دیگر مالیات ها زیاد کردن خواهد یافت و حقوق مستمری بگیران کم کردن می یابد. به همین علت، این روزها نارضایتی مردمی در خیابان های آتن رو به زیاد کردن هست.

برخی از شهروندان یونانی می گویند دلایلی که جهت زیاد کردن مالیات و کم کردن دستمزدها می آورند از جمله رشد اقتصادی اصلا پذیرفتنی نیست. چون ما نمود رشد تولید ناخالص داخلی در کشور را نمی بینیم. رشد اقتصادی کجاست، هنگامی که همه مغازه ها بسته هستند.
این بسته تازه ریاضتی که گروه سه جانبه خواستار اجرای آن در یونان شده است اند به خاطر آن است که زمینه جهت اعطای وام به این کشور فراهم شود. چون آتن باید تا ماه ژوییه امسال چهار میلیارد یورو به اتحادیه اروپا و دو میلیارد یورو نیز به سرمایه گذاران بخش شخصی پرداخت کند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اروپا | یونان | مالیات | اقتصادی | اتحادیه اروپا | ریاضت اقتصادی | بین الملل | یونان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog