شهر کوچک قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین

شهر کوچک: قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین پنهان کردن دانشنامه حقوقی حبس ازدواج

گت بلاگز خراسان شمالی اختصاص 96 میلیارد ریال اعتبار به دهیاری های بجنورد

پارسال بیش از 96 میلیارد ریال اعتبار به دهیاری‌های شهرستان بجنورد تخصیص یافت.

اختصاص 96 میلیارد ریال اعتبار به دهیاری های بجنورد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛محمود ثمینی فرماندار شهرستان بجنورددر همایش روز ملی شوراهای شهرستان بجنورد گفت: در سال 95 ، 96 میلیارد و 374 میلیون ریال اعتبار جهت آبادانی روستاها به دهیاری های این شهرستان تزریق شده است است.

وی اظهار کرد: 71 میلیارد ریال از این میزان به پروژه های روستاهای بخش مرکزی و 25 میلیارد و 374 میلیون ریال به دهیاری های بخش گرمخان تخصیص پیدا کرده است.

وی افزود: در سال گذشته 170 پروژه عمرانی در روستاهای بخش مرکزی و 105 پروژه عمرانی در روستاهای بخش گرمخان اجرا شده است است.

اختصاص 96 میلیارد ریال اعتبار به دهیاری های بجنورد

فرماندار شهرستان بجنورد با بیان اینکه اعتبارات خوبی در اختیار دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها گذاشته می شود ،گفت: دستگاه های اجرایی توقع نداشته باشند که این اعتبارات جهت پروژه های مصوب دستگاه های اجرایی هزینه شود.

فرماندار شهرستان بجنورد به برگزاری انتخابات اشاره کرد و افزود: از مردم انتظار می رود جهت پاسخ به یاوه گویی های دشمن های و بدخواهان پای صندوق های رأی حاضر شوند و با حضور حداکثری و باشکوه آینده خود را تعیین کنند.

ثمینی به شروع تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: وقت قانونی تبلیغات انتخاباتی شوراها از 21 اردیبهشت به مدت یک هفته تعیین شده است است و تبلیغات انتخاباتی زودهنگام برخورد می شود.

انتهای پیام/آ

پارسال بیش از 96 میلیارد ریال اعتبار به دهیاری‌های شهرستان بجنورد تخصیص یافت.

واژه های کلیدی: پروژه | بجنورد | تبلیغات | فرماندار | بجنورد | اختصاص اعتبار | فرماندار بجنورد | محمود ثمینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog