شهر کوچک قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین

شهر کوچک: قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین پنهان کردن دانشنامه حقوقی حبس ازدواج

گت بلاگز خراسان شمالی کشف بیش از 147 کیلو مواد مخدر

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از بجنورد؛ سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی در عملیات

کشف بیش از 147 کیلو مواد مخدر

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛ سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی در عملیات یکسان و جداگانه با پلیس خراسان رضوی و پلیس یزد موفق به کشف ۱۴۷ کیلو و ۶۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

وی افزود: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه فردی با هویت مشخص به همراه همدستش در زمینه تهیه مواد مخدر از استان های جنوبی و توزیع آن در استان های شمالی فعالیت دارد، عنوان در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

سردار مظاهری با اشاره به اینکه در تحقیقات مأموران، مشخص شد فرد مورد نظر قصد انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر با کامیون از زاهدان به خراسان رضوی شهرستان سبزوار را دارد، تصریح کرد: اکیپی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی با هماهنگی، برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر مورد نیاز به شهرستان سبزوار اعزام شدند.

کشف بیش از 147 کیلو مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه مأموران با استقرار در محور سبزوار- شاهرود بعد از ساعت ها گشت زنی و مواظبت موفق به شناسایی و توقیف کامیون مورد نظر شدند، گفت: مأموران در بازرسی از ماشین مقدار ۱۰۰ قوطی نوشابه کوچک حاوی ۱۲۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی همچنین در عملیات یکسان دیگر با پلیس استان یزد در محور اردکان به نائین مقدار ۱۹ کیلو و ۶۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه کامیون کشف کردند.

سردار مظاهری افزود: در این دو عملیات چهار متهم دستگیر، دو دستگاه کامیون و ۴ دستگاه گوشی گوشی کشف و به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/آ

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از بجنورد؛ سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی در عملیات

واژه های کلیدی: خراسان | کامیون | استان یزد | خراسان رضوی | بجنورد | کشف مواد مخدر | سردار مظاهری | فرمانده انتظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog