شهر کوچک قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین

شهر کوچک: قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین پنهان کردن دانشنامه حقوقی حبس ازدواج

گت بلاگز ورزشی علیزاده در بازی های کشورهای اسلامی شرکت نمی کند

نایب مدیر فدراسیون تکواندو از غیبت کیمیا علیزاده در بازی های کشورهای اسلامی خبر داد.

علیزاده در بازی های کشورهای اسلامی شرکت نمی کند

زهرا سروی در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان بیان کرد: بعد از افتخار آفرینی در کانادا، تیم ملی نوجوانان توانست در جایگاه نخست آسیا قرار گیرد و تکواندو کشورمان سال تازه را با قهرمانی شروع کند و مانند گذشته دختران و بانوان تکواندو خوش درخشیدند و عناوین قهرمانی را از آن تکواندو کشور عزیزمان ایران کردند.
وی ادامه داد: مربی تیم ملی دختران توانست در بین مربیان صاحب نامی که در این مسابقه ها حضور داشتند عنوان عالی ترین مربی آسیا را کسب کند و افتخار دیگری را رقم بزند.

عبارات مهم : اسلامی

نایب مدیر فدراسیون راجع به اوضاع کیمیا علیزاده و حضور وی در مسابقه ها گفت: حدود یک ماه است که با نظر دکتر کیمیا و فدراسیون پزشکی ورزشی تصمیم گرفتیم که در بازی های کشورهای اسلامی حضور نداشته باشد تا سلامتی تکواندوکار کشورمان حفظ شود و در صورت موافقت پزشکان از علیزاده در مسابقه های جهانی کره جنوبی استفاده می کنیم.
سروی راجع به اوضاع تیم های ملی بانوان عنوان کرد: تعدد مسابقه های برون مرزی زیاد است و نفرات مهم تیم های ملی بانوان در تمام رده ها مشخص شده است و ملی پوشان جهت حضور در مسابقه های متفاوت آماده می شوند.
وی ادامه داد: تیم ملی بزگسالان بانوان نیز در جام ریاست مراکش توانست در بهش تیمی و با اقتدار قهرمان شود و با آمادگی بالاتری در بازی های کشورهای اسلامی شرکت کند.
سروی تصریح کرد: در حال حاضر تیم ملی بزرگسالان در اردو هستند و زیر نظر کادر فنی به تمرین می پردازند. تعداد اردوها در فدراسیون مشخص شد و تکواندوکاران تلاش می کنند نتیجه مورد نیاز را در بازی های کشورهای اسلامی بدست آورند.
نایب مدیر بانوان فدراسیون تکواندو در آخر خاطر نشان کرد:پس از آخر بازی های کشورهای اسلامی تیم ملی بانوان جهت حضور در مسابقه های جهانی آماده می شود و ملی پوشان بر اساس میزان آمادگی تیم را همراهی خواهند کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلامی | مسابقه | تکواندو | تکواندو | کیمیا علیزاده | فدراسیون پزشکی ورزشی | کیمیا علیزاده | زهرا سروی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog