شهر کوچک قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین

شهر کوچک: قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین پنهان کردن دانشنامه حقوقی حبس ازدواج

گت بلاگز کرمانشاه زندان آخرین راهکار تامینی است

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: زندان مجازاتی استثنایی و آخرین راهکار تامینی هست.

زندان آخرین راهکار تامینی است

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛محمدحسین صادقی در همایش نسیم مهر که به مناسبت روز ملی حمایت از خانواده زندانیان برگزار شد، با اشاره به اهمیت پیشگیری از آسیب های اجتماعی خانواده زندانیان با کمک خیرین و نهادهای اجتماعی خاطرنشان کرد: انجمن حمایت از زندانیان یکی از قدیمی ترین نهادهای حمایتی است که از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی دو وظیفه مهم فراهم سازی زمینه اصلاح و بازپروری زندانیان و کمک به خانواده نیازمند آنان را عهدار است.

صادقی با بیان اینکه زندان مجازاتی استثنایی است و به عنوان آخرین راهکار تامینی آینده نگری شده، یادآور شد: با زندانی شدن فرد سرپرست خانوار، اعضای خانواده وی هم دچار پرسشها متعددی شده است و احتمال بروز آسیب های اجتماعی آنان بسیار زیاد است.

وی در ادامه بخشی از فعالیت های انجمن حمایت زندانیان کرمانشاه در جهت کمک به خانواده محروم زندانیان را تشریح و ضرورت تقویت بنیه مالی این نهاد حمایتی با کمک مردم خیر استان کرمانشاه را خواستار شد.

زندان آخرین راهکار تامینی است

این مقام قضایی اظهارکرد: انجمن حمایت از زندانیان اعتبارات و ردیف بودجه ای​ ندارد و فقط با کمک خیرین وظایف و تکالیف خود در قبال خانواده های بی بضاعت زندانیان را پیگیری می کند.

مدیرکل زندان های کرمانشاه نیز با قدردانی از حضور خیران در این مراسم، خاطرنشان کرد: خانواده زندانیان آسیب پذیرترین قشر جامعه و نیازمند توجه خاص مردم خیر و مسئولان نهادهای حمایتی هستند.

منصور بیگلری ایجاد درآمد پایدار جهت خانواده زندانیان را عامل موثری جهت فراهم شدن زمینه بازگشت زندانیان به اجتماع و کم کردن وقوع جرم در جامعه دانست.

وی خاطرنشان کرد: علی رغم انجام وظایف خطیر زندانبانی در جهت اصلاح و تربیت، حفظ سلامتی و مواظبت از زندانیان و سالم سازی محیط زندانها، دغدغه مهم دستاندرکاران زندان های استان اصلاح اوضاع معیشتی و توانمند سازی خانواده زندانیان است.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: زندان مجازاتی استثنایی و آخرین راهکار تامینی هست.

این مقام مسئول کمک خیران به منظور حمایت از خانواده زندانیان و برطرف گرفتاری آنان را امری خداپسندانه و باعث قرب و رضایت الهی توصیف کرد.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: انجمن | زندان | زندانی | خانواده | کرمانشاه | آسیب های اجتماعی | کرمانشاه | تامینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog