شهر کوچک قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین

شهر کوچک: قانون ازدواج شناسنامه قدیمی ترین پنهان کردن دانشنامه حقوقی حبس ازدواج

گت بلاگز کرمانشاه محموله 65 کیلویی تریاک در کرمانشاه کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف محموله 65 کیلویی مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات ضربتی پلیس کرمانشاه خبر داد.

محموله 65 کیلویی تریاک در کرمانشاه کشف شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛سرهنگ رضا شیرزادی گفت: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه بعد از انجام کارها اطلاعاتی از ورود یک محموله مواد مخدر به شهر کرمانشاه مطلع شدند و شناسایی قاچاقچیان و کشف محموله را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: بعد از تعقیب و مراقب های نامحسوس، مأموران یگان امداد فرد قاچاقچی را در اطراف میدان کیهانشهر مشاهده کردند که با یک دستگاه خودروی رانا و در پوشش مسافرت خانوادگی قصد جابجایی محموله مواد مخدر را داشت، لذا جهت توقیف آن اقدام کردند.

عبارات مهم : ماشین

شیرزادی گفت: متهم به خبر های ایست ماموران توجهی نکرد و با سرعت سرسام آوری به حرکت خود ادامه داد که در نهایت ماموران یگان امداد توانستند با استفاده از شگردهای خاص پلیسی ماشین را متوقف و متهم را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از ماشین 65 کیلوگرم تریاک کشف شد، تصریح کرد: محموله موردنظر از مرزهای شرقی بارگیری شده است و در شهر همدان جهت توزیع در کرمانشاه به متهم تحویل داده شده است بود.

وی افزود: فرد قاچاقچی به منظور سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

شیرزادی در آخر افزود: انتظامی این شهرستان با تمام توان و ظرفیت خود در جهت مبارزه با قاچاق مواد مخدر و توزیع کنندگان این بلای خانمان سوز مبارزه خواهد کرد و اجازه نخواهد داد این افراد سودجو انسجام و کانون گرم خانواده ها را به مخاطره بیندازند.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: ماشین | قاچاقچی | کرمانشاه | قاچاقچیان | مبارزه با قاچاق | کرمانشاه | تریاک | فرمانده انتظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog